W związku z szerzeniem się zakażeń koronawirusem wprowadzamy środki profilaktyczne polegające na zawieszeniu zajęć dla dzieci w  Świetlicy "Bartek" i oddziałach: "Promyk", "Tęcza"  i "Wierzeje". Całkowite zawieszenie zajęć nastąpi od 13 marca do 25 marca 2020 roku.
W dniach 11-12 marca zapewnimy opiekę w świetlicy dzieciom, których rodzice nie mogą zorganizować opieki w domu w godz. 12.00-18.00.
Powyższą  decyzję podejmujemy na polecenie Wojewody Łódzkiego. Zawieszając zajęcia kierujemy się troską o bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, gdyż wprowadzenie takich działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.
W ramach miejskiego projektu "Razem możemy jeszcze więcej" powstanie kolejny oddział naszej Świetlicy pod nazwą "PIĄTKA", który będzie zlokalizowany przy Al. 3 Maja 23. Na realizację projektu otrzymaliśmy środki finansowe z  Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 521 560,00 zł.
Lokal na potrzeby "PIĄTKI" zostanie adaptowany, wyremontowany, żeby dzieci mogły spędzać czas wolny w przytulnych, kolorowych i bogato wyposażonych pomieszczeniach. Nabór chętnych do świetlicy rozpoczniemy od 1 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje dot. nowej "Piątki" już wkrótce.
27-01-2020

I po feriach

Ferie zimowe to w naszych świetlicach półkolonie. W tym roku czas wolny na półkoloniach spędziło z nami 242 dzieci. Jak zwykle mieliśmy dla dziieci bogatą ofertę pod hasłem "Atrakcje dla aktywnych", nie było miejsca na nudę, zorganizowane zajęcia trwały od godz. 9 do 15.  Tegoroczne półkolonie to czas spędzony bez komputerów i smartfonów.  Atrakcyjny program spowodował, że dzieci były zaopiekowane i bezpieczne. codziennie otrzymywały nowe, ciekawe propozycje. W świetlicach czekały też smaczne posiłki. Czas szybko mija, gdy spędza się go aktywnie i już po feriach. W zał. fotografie.