30-12-2019

Nasi najlepsi

Koniec roku to dobry moment, żeby podsumować sukcesy naszych podopiecznych. Dzieci z naszych świetlic mają osiagnięcia w konkursach zewnętrznych i międzyświetlicowych. Zdobywają nagrody i wyróżnienia, w szczególności  za działania plastyczne, są wśrod nich: Kacperek Maroń, Amelka Grygorkiewicz, Zuzia Łukaszkiewicz, Dawid Mordaka, Weronika Buczkowska, Kacper Błaszczyk, Kacper Zawisza, Asia Markiewicz i in. Nagrody otrzymują też nasze ASY czyli najlepsi w nauce i zachowaniu: BARTEK - Kacperek Maroń; PROMYK- Daria Nowak, TĘCZA - Dawid Mordaka, WIERZEJE -Wiktoria Lewandowska. Doceniamy i wyróżniamy dzieci za najlepszą frekwencję w świetlicach: BARTEK - Ola Maroń,  Bartuś Gładysz; PROMYK- Nadia Cieślak i Zuzia Łukaszkiewicz, TĘCZA- Michał Kowalski i Przemek Marian; WIERZEJE- Natalia Iwańska i Michał Żak. Jesteśmy dumni z dokonań dzieci i razem z nimi przeżywamy chwile radości. Gratulacje i życzenia sukcesów w Nowym Roku 2020.
"BARTEK" organizuje półkolonie w okresie ferii zimowych w terminie od 13 do 24  stycznia 2020 r., w godz. 9.00-15.00. Zapisy  rozpoczynamy od 3 stycznia 2020 r. od godz. 8.00; przyjmujemy dzieci, które ukończyly 6 lat. W tym roku proponujemy sześć lokalizacji półkolonii: "Bartek", "Promyk", "Tęcza", "Wierzeje" oraz we współpracy z MOK: "Uśmiech" w Szkole. Podst. nr 12, "Przygoda" w Szkole Podst. nr 3.  W przypadku dużej liczby chętnych będziemy  proponować dziecku  jeden tydzień ferii. Zapisu  można dokonać osobiście wypełniając Kartę kwalifikacyjną i Zgody (wyłącznie w "BARTKU") lub drogą elektroniczną na adres e-mail: bartek@swietlicabartek.com.pl; pod warunkiem, że przesłane skany Karty i Zgody będą kompletnie wypełnione i podpisane  (zgody przesyłamy, gdy zapisujemy dziecko na półkolonie po raz pierwszy).
Świąt wesołych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia sprawi, że wszyscy poczują się szczęśliwi. Życzenia składamy naszym przyjaciołom, współpracownikom, sponsorom, znajomym i wszystkim życzliwym nam osobom.