Informujemy, że w uzgodnieniu z Referatem Spraw Społecznych Urzędu Miasta z dniem 08.06.2020 r. Świetlica BARTEK i oddziały: PROMYK, TĘCZA i WIERZEJE zostaną uruchomione w reżimie sanitarnym. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego do świetlic przyjmiemy ograniczoną ilość dzieci, uwzględniając wymaganą przestrzeń min. 4 m kwadratowe na jedną osobę oraz wymagane zachowanie dystansu społecznego min. 1,5 m.
Które dzieci, będą mogły wrócić w pierwszej kolejności, ustalimy podczas indywidualnych kontaktów z rodzicami. Po telefonicznym uzgodnieniu powrotu dziecka, rodzic będzie proszony o dostarczenie podpisanej INFORMACJI i ZGODY. Przykro nam, że nie możemy przyjąć wszystkich zapisanych dzieci, będzie to możliwe w póżniejszym terminie, kiedy nastąpi poprawa sytuacji epidemiologicznej.
Informacja oraz Zgoda w zał.
Z powodu trwającej epidemii koronawirusa nadal nie realizujemy zajęć dla naszych wychowanków na miejscu w świetlicach. Udzielamy natomiast dzieciom zdalnej pomocy w nauce oraz zarówno dzieciom jak i rodzicom pomagamy zdalnie w rozwiązywaniu problemów i trudnych sytuacji. Nasi specjalisci kontaktują się z rodzinami oraz czekają na kontakt telefoniczny lub e-mailowy od Państwa.
Informujemy,  że Decyzją Wojewody Łódzkiego nastąpiło kolejne przedłużenie zawieszenia działalności Świetlic do 24 kwietnia 2020 r.
Dalej świadczymy dzieciom zdalną pomoc w nauce oraz udzielamy wsparcia rodzinom drogą telefoniczą i za pomocą poczty elektronicznej, zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkim zdrowia, zostańcie w domu,  nie narażajcie się, noście maseczki, gdy pilnie musicie wyjść. Pozdrawiamy!