"Wakacyjna gratka dla nastolatka" to hasło tegorocznych półkolonii z "BARTKIEM". Zapisy dzieci na półkolonie letnie rozpoczynamy od dnia  4 czerwca 2018 r. od godz. 9.00.  Zaproponyjemy w tym roku cztery turnusy w terminach: I- 25.06-06.07; II - 09.07-20.07; III - 23.07- 03.08, IV - 06.08-17.08; zajęcia bedą odbywać się w godz. 9.00-15.00. Szczegółowe informacje już wkrótce. Zapraszamy.
29-03-2018

Wielkanoc

W "Bartku" i oddziałach spotykaliśmy się z dziećmi na tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym. Wszyscy uroczyście ubrani, w świetnych humorach spożyliśmy "wielkanocne śniadanie". Na odświętnie nakrytych i udekorowanych stołach pojawiły się: pisanki  pięknie pofarbowane przez dzieci, żurek z białą kiełbaską, sałatka jarzynowa, kolorowe kanapeczki, ciasta i soki. Złożyliśmy sobie serdeczne życzenia i świętowaliśmy.
Najlepsze życzenia, wesołych, zdrowych, rodzinnych świąt w atmosferze domowego ciepła oraz smacznego jajeczka  rodzinom naszych podopiecznych, sponsorom, współpracownikom, przyjaciołom i znajomym składają dyrektor i pracownicy świetlic.
22-03-2018

U nas wiosennie

Topiąc wczoraj Marzannę symbol złej zimy, zaprosiliśmy do nas Panią Wiosnę. Dzieci w każdym oddziale "Bartka" przygotowaly ekologiczne kukły Marzanny, powędrowały z nimi nad wodę i zgodnie z tradycją kolorowe Marzanny zostały  podpalone i i utopione. Chociaż to pogański zwyczaj, to jednak skuteczny, bo od razu zrobiło się cieplej i słoneczko mocniej przygrzało. Koniec zimy  ogłoszony!!! Teraz z niecierpliwością czekamy na prawdziwą Wiosnę i pilnie poszukujemy, i nadsłuchujemy  jej zwiastunów. A wiosenne kompozycje w świetlicach wprowadzają nas w wiosenny nastrój.