21-12-2017

Radosnych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia  serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła świątecznych dni życzą dyrektor i pracownicy "Bartka" i oddziałów.
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że podczas ferii zimowych 2018 będziemy proponować dzieciom z terenu miasta udział w półkoloniach w dniach 29.01-09.02.2017 r.
Zapisy dzieci rozpoczynamy od 04.01.2018 o godz. 9.00.  Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują ustalone kryteria przyjęć.
Kwalifikacja dzieci na półkolonie zostanie zakończona 23 01.2018 r..


18 grudnia świętowaliśmy naszą świetlicową Wigilię. Dotarli wszyscy zaproszeni goście, a szczególnie miło było nam gościć: Pana Prezydenta, Pana Pełnomocnika, Panią Dyrekor MOPR oraz inne zaproszone osoby, w tym rodziców naszych podopiecznych i oczywiście naszych milusińskich. Wigilia miała charakter integracyjny, spotkały się dzieci ze wszystkich oddziałów BARTKA, które jak było widać i słychać jeszcze bardziej zintegrowały się podczas wspólnego śpiewania kolęd i zabaw z Mikołajem. Piękne Jasełka zaprezentowały w tym roku dzieci z Promyka. A Św. Mikołaj pamiętał o wszystkich dzieciach i obdarował ich górą słodyczy.