Półkolonie z "Bartkiem" trwają od 25 czerwca. I turnus już minął, było ciekawie, wesoło i bezpiecznie. Wakacje spędza u nas codziennie ok. 200 dzieci. Na uczestników czeka wiele propozycji : kino, tenis ziemny, pływalnia, wycieczki, zajęcia edukacyjne w Euro Centrum i Muzeum, warsztaty w Ośrodku Edukacji Artystycznej, gry i zabawy w świetlicach oraz zajęcia ruchowo-sportowe w plenerze. Humory dzieciom dopisują, wszyscy dobrze się bawią. Zapewniamy też dwa smaczne posiłki. Obecnie trwa II turnus i codziennie nowe atrakcje. Nie żyją wakacje!
8 czerwca świętowaliśmy najważniejszy dla dzieci dzień w roku czyli Dzień Dziecka. Dzieciaki ze wszystkich naszych oddziałów zostały zaproszone do ogródka BARTKA, pięknie ozdobionego na to wyjątkowe święto. A tu czekało mnóstwo atrakcji: najpierw piękne rymowane życzenia, a potem zabawy na wesoło, zajęcia integracyjne, quizy, kręcone balony, upominki i nagrody. W  tym roku nagrodziliśmy dzieci systematycznie  uczeszczjące do świetlic. Imprezę poprowadziła animatorka p. Karolina "Kropka", największym powodzeniem cieszyła się animacja "Piraci i Piratki". Zapewniliśmy też przekąski: truskawki i kalarepkę, słodycze i lody oraz to co milusińscy lubią najbardziej -pizzę. Bawiliśmy się zgodnie i wesoło, mamy nadzieję, że wszystkie dzieci radośnie spędziły ten czas.
W okresie wakacji  2018 organizujemy półkolonie. Proponujemy 4 turnusy w następujących terminach:
I  25.06-06.07; II  09.07-20.07; III 23.07-03.08; IV 06.08-17.08
Zapisy dzieci rozpoczynamy od 04.06.2018 od godz. 9.00.  Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują ustalone kryteria przyjęć.
Kwalifikacja uczestników  na półkolonie (ukończone 6 lat)  zostanie zakończona 20 06.2018 r., od 21.06 będzie można uzyskac informacje o jej wynikach. Na dzieci czeka ponad 800 miejsc w siedmiu świetlicach: BARTEK, PROMYK, TĘCZA, WIERZEJE, BIEDRONKA, UŚMIECH i PRZYGODA.
Oferta programowa  b. bogata i atrakcyjna, dostosowana do wieku i upodobań dzieci.