"Ale frajda" po pierwszym turnusie

Pierwszy turnus półkolonii za nami, czas szybko mija, gdy jest wypełniony ciekawymi zajęciami. Na półkoloniach organizowanych przez „BARTKA” nikt się nie nudzi,
nawet podczas deszczu. Codziennie nowe wydarzenia i propozycje. Uczestnicy wzięli udział  w atrakcyjnych wycieczkach: Łódź – Łódzkie Centrum Sportowe (Atlas Arena, Stadion Miejski  ŁKS i Sport Arena) oraz Gigantyczny Park Dmuchańców w Rzgowie i Pływalnia Oceanik w Tuszynie.
W poniedziałki dzieci odwiedziły Sale zabaw dla dzieci: Fun City i Edan. Były też spotkania z historią w Muzeum: zwiedzanie, a także warsztaty plastyczne „Na tronie w koronie”.

Uczestnicy półkolonii zapoznali się z ofertą naszej Mediateki podczas spotkań w nowej siedzibie. Środy, dzieci spędzały w kinie Helios oglądając najnowsze filmy animowane. Korzystały z oferty zajęć artystycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, zajęć edukacyjnych w Euro Centrum oraz zajęć sportowych na kortach OSiR. Każdy piątek to igraszki w wodzie na miejskiej pływalni. Pod hasłem „Nie igraj z ogniem” odbyły się też spotkania ze strażakami w Miejskiej Komendzie Straży Pożarnej. Tradycyjnie pogadanki o zdrowiu zaproponował nam piotrkowski Sanepid. Dzieci brały udział w zajęciach tematycznych proponowanych w świetlicach i w plenerze. Moc wrażeń i dobrej zabawy Zadbaliśmy również o smaczne posiłki. A od poniedziałku kolejny turnus i nowe atrakcje.
powrót