Zawieszenie działalności stacjonarnej 
Przepraszamy wszystkich zainteresowanych, ale ze względu na wprowadzoną z dniem 28.12.2020 r. kwarantannę narodową  półkolonie zimowe w 2021 r. nie bedą przez Świetlicę "BARTEK" organizowane. Przykro, że chętne dzieci nie będą mogły spędzić z nami ferii.
W okresie ferii zimowych (04-17.01.2021 r.)  będzimy prowadzić półkolonie  w naszych świetlicach: BARTEK, TĘCZA,  PROMYK, WIERZEJE i PIĄTKA.
Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS będą to półkolonie prowadzone w reżimie sanitarnym, co wymusza m.in. objęcie półkoloniami wyłącznie dzieci z klas I-IV,  zmniejszenia ilości dzieci w grupie oraz przestrzegania procedur bezpieczeństwa (DDMW). Program wypoczynku również bedzie dostosowany do wymogów bezpieczeństwa określonych w ww. wytycznych.

09-12-2020

Będą półkolonie

 Drogie dzieci i Szanowni rodzice, informuję, że będziemy organizatorem półkolonii dla dzieci z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i stosując procedury antycovidowe.  Podczas ferii zimowych od  4 do 17 stycznia 2021 r.  proponujemy dzieciom udział w zajęciach półkolonijnych w "BARTKU" i oddziałach: "PROMYK", "PIĄTKA",  "TĘCZA" i  "WIERZEJE". Zgodnie z rekomendacją MEN na półkolonie będziemy przyjmować dzieci z klas  I - IV. Zapisy rozpoczynamy od 15 grudnia 2020 r., szczegółowe informacje zamieścimy wkrótce. Kontakt telefoniczny: 44 649 76 53 lub 724 163 625.
DRODZY RODZICE I WYCHOWANKOWIE
W związku z zawieszeniem naszej stacjonarnej działalności od 2 listopada 2020 r. do odwołania, z dniem 4 listopada 2020 r. uruchamiamy pracę zdalną, wychodząc naprzeciw potrzebom przychodzących do nas dzieci oraz  Państwa. Służymy pomocą i wsparciem, sugerujemy jak radzić sobie w obecnej bardzo trudnej dla wszystkich sytuacji, w okresie drugiej fali pandemii koronawirusa, gdy musimy pozostawać w domu.
Rodzicom proponujemy: – rozmowy terapeutyczne ze specjalistami, – pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji wychowawczych z dzieckiem,
– podpowiadamy jak kreatywnie spędzać czas wolny wspólnie z dziećmi;
Wychowankom pomożemy w: – odrabianiu zadań domowych; – rozwiązywaniu aktualnych problemów; – odreagowywaniu i wyciszaniu napięć emocjonalnych.