W związku z szerzeniem się zakażeń koronawirusem wprowadzamy środki profilaktyczne polegające na zawieszeniu zajęć dla dzieci w  Świetlicy "Bartek" i oddziałach: "Promyk", "Tęcza"  i "Wierzeje". Całkowite zawieszenie zajęć nastąpi od 13 marca do 25 marca 2020 roku.
W dniach 11-12 marca zapewnimy opiekę w świetlicy dzieciom, których rodzice nie mogą zorganizować opieki w domu w godz. 12.00-18.00.
Powyższą  decyzję podejmujemy na polecenie Wojewody Łódzkiego. Zawieszając zajęcia kierujemy się troską o bezpieczeństwo dzieci i ich rodzin, gdyż wprowadzenie takich działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.
W ramach miejskiego projektu "Razem możemy jeszcze więcej" powstanie kolejny oddział naszej Świetlicy pod nazwą "PIĄTKA", który będzie zlokalizowany przy Al. 3 Maja 23. Na realizację projektu otrzymaliśmy środki finansowe z  Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 521 560,00 zł.
Lokal na potrzeby "PIĄTKI" zostanie adaptowany, wyremontowany, żeby dzieci mogły spędzać czas wolny w przytulnych, kolorowych i bogato wyposażonych pomieszczeniach. Nabór chętnych do świetlicy rozpoczniemy od 1 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje dot. nowej "Piątki" już wkrótce.
27-01-2020

I po feriach

Ferie zimowe to w naszych świetlicach półkolonie. W tym roku czas wolny na półkoloniach spędziło z nami 242 dzieci. Jak zwykle mieliśmy dla dziieci bogatą ofertę pod hasłem "Atrakcje dla aktywnych", nie było miejsca na nudę, zorganizowane zajęcia trwały od godz. 9 do 15.  Tegoroczne półkolonie to czas spędzony bez komputerów i smartfonów.  Atrakcyjny program spowodował, że dzieci były zaopiekowane i bezpieczne. codziennie otrzymywały nowe, ciekawe propozycje. W świetlicach czekały też smaczne posiłki. Czas szybko mija, gdy spędza się go aktywnie i już po feriach. W zał. fotografie.
30-12-2019

Nasi najlepsi

Koniec roku to dobry moment, żeby podsumować sukcesy naszych podopiecznych. Dzieci z naszych świetlic mają osiagnięcia w konkursach zewnętrznych i międzyświetlicowych. Zdobywają nagrody i wyróżnienia, w szczególności  za działania plastyczne, są wśrod nich: Kacperek Maroń, Amelka Grygorkiewicz, Zuzia Łukaszkiewicz, Dawid Mordaka, Weronika Buczkowska, Kacper Błaszczyk, Kacper Zawisza, Asia Markiewicz i in. Nagrody otrzymują też nasze ASY czyli najlepsi w nauce i zachowaniu: BARTEK - Kacperek Maroń; PROMYK- Daria Nowak, TĘCZA - Dawid Mordaka, WIERZEJE -Wiktoria Lewandowska. Doceniamy i wyróżniamy dzieci za najlepszą frekwencję w świetlicach: BARTEK - Ola Maroń,  Bartuś Gładysz; PROMYK- Nadia Cieślak i Zuzia Łukaszkiewicz, TĘCZA- Michał Kowalski i Przemek Marian; WIERZEJE- Natalia Iwańska i Michał Żak. Jesteśmy dumni z dokonań dzieci i razem z nimi przeżywamy chwile radości. Gratulacje i życzenia sukcesów w Nowym Roku 2020.
"BARTEK" organizuje półkolonie w okresie ferii zimowych w terminie od 13 do 24  stycznia 2020 r., w godz. 9.00-15.00. Zapisy  rozpoczynamy od 3 stycznia 2020 r. od godz. 8.00; przyjmujemy dzieci, które ukończyly 6 lat. W tym roku proponujemy sześć lokalizacji półkolonii: "Bartek", "Promyk", "Tęcza", "Wierzeje" oraz we współpracy z MOK: "Uśmiech" w Szkole. Podst. nr 12, "Przygoda" w Szkole Podst. nr 3.  W przypadku dużej liczby chętnych będziemy  proponować dziecku  jeden tydzień ferii. Zapisu  można dokonać osobiście wypełniając Kartę kwalifikacyjną i Zgody (wyłącznie w "BARTKU") lub drogą elektroniczną na adres e-mail: bartek@swietlicabartek.com.pl; pod warunkiem, że przesłane skany Karty i Zgody będą kompletnie wypełnione i podpisane  (zgody przesyłamy, gdy zapisujemy dziecko na półkolonie po raz pierwszy).
Świąt wesołych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję. Niech magia Świąt Bożego Narodzenia sprawi, że wszyscy poczują się szczęśliwi. Życzenia składamy naszym przyjaciołom, współpracownikom, sponsorom, znajomym i wszystkim życzliwym nam osobom.