W przyszłym tygodniu uruchamiamy zapisy na półkolonie zimowe pn. „Ferie w toku, zima w akcji, w naszym BARTKU - moc atrakcji”
25 listopada obchodziliśmy w naszych świetlicach Światowy Dzień Misia. To dość nowe święto, obchodzone dopiero od 20 lat. Zostało ustanowione dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki.
W naszych codziennych działaniach nie zapominamy o osobach starszych. Wychowując podopiecznych w świetlicowej społeczności pamiętamy by nauczyć ich szacunku do seniorów, rozwijać kulturalne zachowania, jak również by wzmacniać więzi międzypokoleniowe oraz nawiązać współpracę ze środowiskiem lokalnym. 
Pod koniec września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konkursie "Europa na językach" organizowanym przez Punkt EUROPE DIRECT Piotrków Trybunalski. W konkursie uczestniczyło 22 wychowanków z naszych oddziałów.
W dniach 25 i 26 października 2022 r. obchodziliśmy w ramach realizacji projektu unijnego "Razem możemy jeszcze więcej" urodziny naszych podopiecznych z oddziału Piątka zlokalizowanego w al. 3 Maja 23
W naszej placówce nie zapominamy również o naszych kochanych dziewczynach. Wszakże dodają wiele uroku naszym świetlicom!!!