Dzień Dziecka w Bartku

W tym roku udało się nam się zorganizować Dzień Dziecka dla naszych podopiecznych. Było dużo zabawy, śmiechu, wszystkim brakowało takich chwil

Święto wszystkich dzieci obchodziliśmy przez dwa dni. Na naszych podopiecznych czekało wiele niespodzianek. Wychowawcy podczas pogadanki przypomnieli wiadomości o prawach dzieci. Wspólnie śpiewaliśmy piosenkę o dzieciach i dla dzieci: "Wszystkie dzieci nasze są". Zgodnie z zasadą "fair play" uczestniczyliśmy w zabawach, grach sportowych przy świetlicy. Na dzieci czekała również loteria z nagrodami oraz losy ze złotymi myślami na ten dzień. Wykonaliśmy pamiątkowy plakat z tegorocznych obchodów. Dzieci mogły korzystać z przygotowanych różnych stanowisk kreatywno - zabawowych, żeby przestrzegać obowiązujących obostrzeń. Pogoda nam dopisała więc tworzyliśmy kredą dowolne obrazy i puszczaliśmy bańki.  Na koniec dnia czekał na dzieci słodki poczęstunek- smaczne ciasto, lody dla ochłody oraz słodki upominek.
Dodatkowo w Dniu Dziecka nasze dzieci z oddziału Piątka udały się do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury na rozdanie nagród w konkursie Piękny Dzień Mamy.
To były naprawdę udane i pełne wrażeń chwile!!!

Galeria zdjęć:
Zdjęcie tytułowe oraz z galerii 1-3: Dzień Dziecka w oddziale Tęcza
Zdjęcia z galerii 4-5: Rozdanie nagród w konkursie "Piękny Dzień Mamy (źródło: MOK)
Zdjęcia z galerii 6-8: Dzień Dziecka w Świetlicy Bartek
powrót