Spotkania wigilijne w naszych świetlicach

W dniach 13 i 15 grudnia 2021 r. odbyły się w naszych świetlicach spotkania wigilijne. Ze względu na rosnącą liczbę zachorowań na COVID-19  w nieco innej formie niż pierwotnie planowano.
Wprowadzenie obostrzeń sanitarnych uniemożliwiło nam zorganizowanie jednego, wspólnego dla wszystkich świetlic spotkania wigilijnego. By jednak uczcić ten wzniosły i ważny dla nas czas, każdy z oddziałów spędził magiczne, wigilijne wieczory w swoim gronie. Wspólnie spędzone chwile, przybliżyły nas do Świąt Bożego Narodzenia. W związku z epidemią, połamanie się opłatkiem, złożenie życzeń było w symbolicznej formie, jednakże nie mogło go zabraknąć. 
Odwiedził nas również św. Mikołaj wraz z elfem. Na to spotkanie dzieci czekały ze zniecierpliwieniem. Było wspólne zabawy z elfem, śpiewanie kolęd. Św. Mikołaj nie zapomniał o naszych wychowankach, każdemu z nich przyniósł prezenty. To były niezapomniane chwile. Nastrojeni świątecznie składamy wszystkim naszym znajomym, sympatykom: dużo zdrowia i radości na zbliżające się święta. By był to czas spędzony w rodzinnym gronie, pełen wzruszeń i szczęścia płynącego z narodzin dzieciątka Jezus. Na Nowy Rok natomiast spełnienia wszystkich marzeń, realizacji w życiu osobistym i zawodowym. Samych pięknych dni, optymizmu w sercu.
Galeria artykułu:
Zdjęcia 1-5 z galerii: Spotkanie wigiljne w Bartku
Zdjęcia 6-14 z galerii: Spotkanie wigilijne w odziale Promyk
Zdjęcie tytułowe i 15-19 z galerii: Spotkanie wigilijne w oddziale Tęcza
Zdjęcia 20-25 z galerii: Spotkanie wigilijne w oddziale Piątka
powrót