Sukcesy wychowanków z oddziału Tęcza

W ostatnim czasie podopieczni z oddziału Tęcza zostali nagrodzeni w dwóch konkursach. Pragniemy pochwalić się ich osiągnieciami!!!
Nasi wychowankowie brali w konkursie plastycznym pt. "Tradycje świąteczne". Konkurs skierowany był do uczestników warsztatów artystycznych OEA. W kategorii prac przestrzennych nagrodzonych zostało 2 podopiecznych z Tęczy. Dodatkowo jedna z wychowanek świetlicy Bartek zdobyła wyróżnienie. 
Jeszcze większym sukcesem skończył się udział w konkursie firmy Wawel i Fundacji “Wawel z Rodziną”, które corocznie w okresie świąt aktywnie działają na rzecz świetlic środowiskowych. Fundacja „Wawel z Rodziną” zaprosiła podopiecznych placówek wsparcia dziennego do bardzo ciekawej odsłony konkursu pt. „Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja”, niosącego za sobą głębsze przesłanie.
Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu ozdób świątecznych i przekazanie ich seniorom. Prace wykonane przez podopiecznych, oddziału trafiły do Stowarzyszenia Przyjaciół "Mam Sąsiada", zrzeszającego osoby starsze. Panie należące do organizacji otrzymały piękne podarunki. Było wiele chwil wzruszenia i radości. Kolejny raz potwierdziło się powiedzenie "Dobro powraca". Udało się nam znaleźć wsród 5 zwycięzców. Warto podkreślić, że to konkurs ogólnpolski. Tym bardziej takie docenienie napawa dumą. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym podopiecznym!
Galeria artykułu:
Zdjęcie tytułowe i 1-2 z galerii: Prace konkursowe "Zostań Pomocnikiem Świętego Mikołaja"
Zdjęcie 3 z galerii: Przekazanie podarunków sąsiadkom ze stowarzyszenia
Zdjęcie 4 z galerii: Wręczenie nagród w konkursie "Tradycje świąteczne" (zródło: MOK)

powrót