Zakończenie roku 2023 w świetlicy "BARTEK" i oddziałach

Okres między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem spędziliśmy na zabawach wieńczących zakończenie roku. Sami zobaczcie jak się dobrze bawiliśmy!!
W wieczór poprzedzający ostatni dzień roku zebraliśmy się w naszej Świetlicy, aby wspólnie świętować bartkowego "Sylwestra". A ponieważ na głodnego nie ma zabawy, wieczór rozpoczęliśmy od skonsumowania wyśmienitego posiłku. W sylwestrowym menu znalazły się: wrapy z kurczakiem i warzywami, miniburgerki, sałatka jarzynowa i różne ciasta. Smakowite przekąski popijaliśmy dziecięcym szampanem. Toastom i życzeniom nie było końca.
Oprawę muzyczną zapewniła nam p. Asia Stankowska, która zjawiła się wraz ze swoją nieodłączną gitarą. Przez pewien czas wspólnie muzykowaliśmy, po czym p. Asia zaproponowała zabawę w "gorące krzesła". Zabawa była żywiołowa i wywoływała niekończące się salwy śmiechu.
Bardzo cieszymy się na rozpoczynający się właśnie karnawał.
Nasze oddziały sylwestrować zaczęły już pod koniec tygodnia. Wspólne zabawy przygotowały nas i wprowadziły w huczny nastrój na ten prawdziwy Sylwestrowy dzień i noc. Wspólne tańce i zabawy umilała nam taneczna muzyka i piękne dekoracje. Przy suto zastawionym stole, złożyliśmy sobie życzenia na ten Nowy Rok 2024.

powrót