21-05-2019

Wakacyjna oferta

"BARTEK" ma ofertę półkolonii letnich dla dzieci spędzających wakacje w mieście oraz dla rodziców, którzy chcą  zaplanować czas wolny swoim dzieciom.
Półkolonie letnie pod hasłem "Ale frajda" rozpoczną się wraz z początkiem wakacji. Od 3 czerwca w godz. 8.00-18.00 będziemy prowadzić zapisy dzieci na wszystkie cztery turnusy. Turnusy pólkolonijne (10- dniowe, w godz. 9.00-15.00) będą w następujacych terminach:
I- 24.06-05.05; II- 08.07-19.07; III- 22.07-02.08; IV- 05.08-16.08;
Program jak zawsze atrakcyjny, bogaty i bardzo urozmaicony, lokalizacja wypoczynku na różnych osiedlach miasta, jak najbliżej miejsca zamieszkania uczestników. Zapisu będzie można dokonać osobiście w "BARTKU" u kierownika półkolonii lub drogą elektroniczną.
Więcej szczegółowych informacji już wkrótce. 
07-05-2019

Sukces plastyczny

Podopieczni z naszych świetlic: "Bartka", " Promyka"  i "Wierzej" wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK  "Tańczę, więc jestem". Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 29.04.2019 r. w Międzynarodowym Dniu Tańca. Prace trojga naszych dzieci zostały nagrodzone w kategorii wiekowej 7-10 lat;  III miejsce zajął Kacperek Maroń z "BARTKA", natomiast wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Łukaszkiewicz z "PROMYKA i Weronika Buczkowska z "BARTKA". Dzieci były bardzo zadowolone z otrzymanych dyplomów i nagród, na pewno zmotywuje ich to do dalszej twórczości plastycznej i rozwijania swojego talentu.
Gratulacje dla dzieci i ich rodziców, jesteśmy dumni z sukcesów naszych najmłodszych.
Co roku, w czwartek przed Świętami Wielkanocnymi w naszych świetlicach przygotowujemy dla dzieci uroczyste śniadanie wielkanocne, podobnie było i w tym razem. Wcześniej powstało mnóstwo prac plastycznych i wytworów przestrzennych wykonanych przez naszych podopiecznych, które ozdobiły wszystkie pomieszczenia. Nasze spotkania odbyły się przy pięknie udekorowanych stołach, zastawionych  tradycyjnymi potrawami: żurek, sałatka jarzynowa, jajeczka, ciasta oraz kolorowe wiosenne kanapeczki. Wielkanocny zajączek przyniósł też dzieciom czekoladowe niespodzianki. Był to czas spędzony w miłej atmosferze na rozmowach o zwyczajach wielkanocnych, z życzeniami i degustacją.