DRODZY RODZICE I WYCHOWANKOWIE
W związku z zawieszeniem naszej stacjonarnej działalności od 2 listopada 2020 r. do odwołania, z dniem 4 listopada 2020 r. uruchamiamy pracę zdalną, wychodząc naprzeciw potrzebom przychodzących do nas dzieci oraz  Państwa. Służymy pomocą i wsparciem, sugerujemy jak radzić sobie w obecnej bardzo trudnej dla wszystkich sytuacji, w okresie drugiej fali pandemii koronawirusa, gdy musimy pozostawać w domu.
Rodzicom proponujemy: – rozmowy terapeutyczne ze specjalistami, – pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji wychowawczych z dzieckiem,
– podpowiadamy jak kreatywnie spędzać czas wolny wspólnie z dziećmi;
Wychowankom pomożemy w: – odrabianiu zadań domowych; – rozwiązywaniu aktualnych problemów; – odreagowywaniu i wyciszaniu napięć emocjonalnych.
Informujemy,  że w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się COVID-19  Decyzją Wojewody Łódzkiego z dnia 27 października 2020 r. oraz w porozumieniu z Referatem Spraw Społecznych Urzędu Miasta od dnia 2 listopada 2020 r. zawieszamy działalność Świetlicy "Bartek" oraz oddziałów: "Promyk", "Piątka", "Tęcza" i  "Wierzeje". 
Zawieszenie działalności placówek obowiązuje do odwołania.
Nasi wychowawcy i specjaliści będą świadczyć dzieciom zdalną pomoc w nauce oraz udzielać wsparcia rodzinom drogą telefoniczą i za pomocą poczty elektronicznej.
Zapraszamy do kontaktu.
Zostańcie w domu,  nie narażajcie się, noście maseczki, zachowujcie dystans społeczny, gdy pilnie musicie wyjść.
W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 na terenie naszego miasta, w tym w szkołach i przedszkolach przypominamy Procedurę - informację dla rodziców, których dzieci przebywają  w naszych świetlicach. W oddziałach Świetlicy Bartek, funkcjonujących na różnych osiedlach, przebywają dzieci uczęszczające do większości miejskich placówek oświatowych, stąd potrzeba zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem SARS Cov-2. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych dzieci i własne.