Z powodu trwającej epidemii koronawirusa nadal nie realizujemy zajęć dla naszych wychowanków na miejscu w świetlicach. Udzielamy natomiast dzieciom zdalnej pomocy w nauce oraz zarówno dzieciom jak i rodzicom pomagamy zdalnie w rozwiązywaniu problemów i trudnych sytuacji. Nasi specjalisci kontaktują się z rodzinami oraz czekają na kontakt telefoniczny lub e-mailowy od Państwa.
Informujemy,  że Decyzją Wojewody Łódzkiego nastąpiło kolejne przedłużenie zawieszenia działalności Świetlic do 24 kwietnia 2020 r.
Dalej świadczymy dzieciom zdalną pomoc w nauce oraz udzielamy wsparcia rodzinom drogą telefoniczą i za pomocą poczty elektronicznej, zapraszamy do kontaktu. Życzymy wszystkim zdrowia, zostańcie w domu,  nie narażajcie się, noście maseczki, gdy pilnie musicie wyjść. Pozdrawiamy!

Życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, nadziei na lepsze dni, wiary, że uda nam się przetrwać ten trudny dla nas czas, smacznego jajeczka i pogody ducha przy świątecznym stole  w  gronie najblizszych
naszym podopiecznym-dzieciom i ich rodzinom, wszystkim przyjaciołom, współpracownikom i znajomym składają dyrektor i pracownicy.
Informujemy, że wychowawcy: BARTKA, PROMYKA, TĘCZY I WIERZEJ, od poniedziałku, tj. od 30.03, proponują dzieciom zdalną pomoc w nauce, w przygotowaniu zadanych prac domowych. Będziemy telefonować do rodziców naszych podopiecznych z nową ofertą wsparcia. Każdy zainteresowany rodzic lub dziecko może zwrócić się do nas z prośbą o pomoc: telefonicznie lub mailowo, codziennie w godz. 9.00-15.00
Ponadto przy telefonach dyżurują nasi specjaliści, którzy mogą udzielić wsparcia podopiecznym i ich rodzicom:
pedagog - codziennie, w godz. 14.00-16.00, nr tel. 724 163 625,
specjalista pracy z rodziną - codziennie, w godz. 10.00-12.00, nr tel. 661 051 821.
W tym trudnym czasie zapraszamy do skorzystania z tej formy pomocy.
W związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących stanu epidemii wywołanej koronawirusem, Decyzją Wojewody Łódzkiego, dalej pozostaje zawieszona działalność placówek wsparcia dziennego, a takimi są nasze Świetlice, do dnia 10 kwietnia 2020 r.
Apelujemy do dzieci o ograniczanie do minimum aktywności poza domem (pozostań w domu), a także przypominamy o ryzyku, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad higieny (właściwe i częste mycie rąk) i wytycznych dot. zachowania bezpiecznej odległości między sobą, a innymi osobami  min. 1,5-2 m.
W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem (COVID-19), w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo informujemy, że od 16 marca 2020 r. (poniedziałek) Świetlica „Bartek” wprowadza szczególne zasady kontaktów z klientami. Placówka jest zamknięta dla dzieci do dnia 25 marca 2020 r..
Rodziców podopiecznych i innych klientów w razie pilnej potrzeby prosimy o kontakty wyłącznie telefoniczne lub drogą elektroniczną. Te nadzwyczajne środki profilaktyczne będą obowiązywały do odwołania.
W związku z powyższym:
• w przypadkach pilnego kontaktu z Dyrektorem, kontakt telefoniczny pod nr tel. 723 308 585;
•  z pedagogiem, kontakt telefoniczny pod nr 724 163 625;
• z specjalistą pracy z rodziną, kontakt telefoniczny pod nr 661 051 821;
• wychowawcą oddziału „PROMYK”, kontakt telefoniczny pod nr 601 987 271;